Zespół Dorado...

to trójka profesjonalistów posiadających duże doświadczenie estradowe i odpowiednie kwalifikacje muzyczne do tego, aby poprowadzić Twoją uroczystość na najwyższym poziomie.

Wieloletnie doświadczenie "w branży" nauczyło nas wszystkiego, co powinien umieć i wiedzieć zespół muzyczny, tak aby uroczystość pozostała niezapomnianą zarówno w pamięci organizatorów i gospodarzy jak i gości.

Zespół zapewnia pełną i profesjonalną oprawę każdej zaplanowanej przez Państwa imprezy, naszym atutem jest szeroki i dobrze dobrany repertuar, posiadamy utwory muzyczne zaspokajające najbardziej wymagające gusta, śpiewamy w różnych stylach i gatunkach: dla starszych odbiorców jak i dla tych najmłodszych, od przebojów z lat 60-tych, poprzez, biesiadę, rock, polski dance a także gramy klasyczne standardy, których nie może zabraknąć na żadnej prestiżowej imprezie. Jeśli macie Państwo ochotę na odrobinę bluesa czy rock’n’rolla, z wielką przyjemnością Wam to zagramy! Doskonale odnajdujemy się w różnych klimatach muzycznych. Wiemy, iż każda impreza toczy się własnym torem, każda impreza to wyjątkowa mieszanka Wyjątkowych Ludzi, dlatego też nie gramy schematycznie, a Wasza uroczystość zostanie przez nas potraktowana bardzo indywidualnie.
Na życzenie możemy przygotować utwory, jakich Państwo chcielibyście wysłuchać nawet jeśli na stałe nie ma ich w naszej ofercie.
Ponadto oferujemy Państwo dobrą konferansjerkę oraz szalone zabawy, które na długo pozostaną w pamięci uczestników imprezy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.